Produkty spożywcze Deluxe - Lidl gazetka - oferta ważna od 29.02.2016
Olej z pestek dyni - HIT CENOWY, Ser cheddar - HIT CENOWY, Salami węgierskie ze szlachetną pleśnią - HIT CENOWY, Polędwiczka wieprzowa, Szynka hiszpańska, Gnocchi nadziewane z pesto, Pierogi z łososiem, Tortelloni lub Sacchettini, Sos z dodatkami, Zacierka jajeczna, Szparagi zielone, Ocet balsamiczny z owocami, Makaron wstążki, Olej z dodatkami, Pesto, Ajvar, Młynek z przyprawami, Ser pleśniowy z nadzieniem, Ser bałkański z mleka koziego, Sos musztardowy, Ser kremowy z Normandii, Krewetki olbrzymie, Carpaccio z łososia z parmezanem, Filety z sardeli, Steki z tuńczyka, Czarny kawior, Filet z sandacza ze skórą, Deser w szklance, Batoniki musli, Mieszanka orzechów, Mus czekoladowy z gruszkami, Kawa ziarnista Colombia, Wędzony filet z piersi kaczki, Jogurt śmietankowy, Jogurt, Mus, delikatna pianka, Creme Brulee, Owoce w czekoladzie, Makaroniki, Ptysie, Słodki krem do smarowania, Chipsy lub talarki warzywne, Ciasteczka wykwintne,
Promocyjna gazetka Lidl
![]() Olej z pestek dyni - HIT CENOWY , cena 11,00 PLN za 250 ml/1 ... Olej z pestek dyni |
![]() Ser cheddar - HIT CENOWY , cena 6,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 ... Ser cheddar - HIT |
![]() Salami węgierskie ze szlachetną pleśnią - HIT CENOWY , cena ... Salami węgierskie |
![]() Polędwiczka wieprzowa , cena 3,00 PLN za 100 g Polędwiczka wieprzowa |
![]() Szynka hiszpańska , cena 6,00 PLN za 40 g/1 opak., 100 g=17,48 PLN. Szynka hiszpańska |
![]() Gnocchi nadziewane z pesto , cena 5,00 PLN za 400 g/1 opak., ... Gnocchi nadziewane |
![]() Pierogi z łososiem , cena 5,00 PLN za 350 g/1 opak., 1 kg=17,11 ... Pierogi z łososiem |
![]() Tortelloni lub Sacchettini , cena 4,00 PLN za 250 g/1 opak., ... Tortelloni lub Sacchettini |
![]() Sos z dodatkami , cena 3,00 PLN za 135 g/1 opak., 100 g=2,96 ... Sos z dodatkami |
![]() Zacierka jajeczna , cena 1,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=1,00 PLN. Zacierka jajeczna |
![]() Szparagi zielone , cena 9,00 PLN za 330 g/1 opak., 1 kg=54,00 ... Szparagi zielone |
![]() Ocet balsamiczny z owocami , cena 13,00 PLN za 250 ml/1 opak., ... Ocet balsamiczny |
![]() Makaron wstążki , cena 4,00 PLN za 500 g/1 opak., 1 kg=9,98 ... Makaron wstążki |
![]() Olej z dodatkami , cena 6,00 PLN za 125 ml/1 opak., 100 ml=5,59 PLN. Olej z dodatkami |
![]() Pesto , cena 6,00 PLN za 190 g/1 opak., 100 g=3,68 PLN. - ... Pesto |
![]() Ajvar , cena 4,00 PLN za 360 g/1 opak., 1 kg=13,86 PLN. - ... Ajvar |
![]() Młynek z przyprawami , cena 6,00 PLN za 45/50/55 g/1 opak., ... Młynek z przyprawami |
![]() Ser pleśniowy z nadzieniem , cena 6,00 PLN za 180 g/1 opak., ... Ser pleśniowy z |
![]() Ser bałkański z mleka koziego , cena 11,00 PLN za 400 g/1 ... Ser bałkański z |
![]() Sos musztardowy , cena 3,00 PLN za 200 ml/1 opak., 100 ml=1,75 ... Sos musztardowy |
![]() Ser kremowy z Normandii , cena 6,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 ... Ser kremowy z Normandii |
![]() Krewetki olbrzymie , cena 44,00 PLN za 800 g/1 opak, 1 kg=56,24 PLN. Krewetki olbrzymie |
![]() Carpaccio z łososia z parmezanem , cena 9,00 PLN za 100 g/1 opak. Carpaccio z łososia |
![]() Filety z sardeli , cena 16,00 PLN za 230 g/1 opak., 100 g=13,48 ... Filety z sardeli |
![]() Steki z tuńczyka , cena 14,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 g=6,00 PLN. Steki z tuńczyka |
![]() Czarny kawior , cena 8,00 PLN za 100 g/1 opak. Czarny kawior |
![]() Filet z sandacza ze skórą , cena 23,00 PLN za 450 g/1 opak., ... Filet z sandacza |
![]() Deser w szklance , cena 6,00 PLN za 95 g/1 opak., 100 g=7,36 PLN. Deser w szklance |
![]() Batoniki musli , cena 6,00 PLN za 3 x 28 g/1 opak., 100 g=8,32 PLN. Batoniki musli |
![]() Mieszanka orzechów , cena 12,00 PLN za 200 g/1 opak., 100 g=6,50 PLN. Mieszanka orzechów |
![]() Mus czekoladowy z gruszkami , cena 4,00 PLN za 100 g/1 opak. Mus czekoladowy |
![]() Kawa ziarnista Colombia , cena 19,00 PLN za 250 g/1 opak., 100 ... Kawa ziarnista Colombia |
![]() Wędzony filet z piersi kaczki , cena 10,00 PLN za 200 g/1 opak., ... Wędzony filet z |
![]() Jogurt śmietankowy , cena 3,00 PLN za 137/138 g/1 opak., 100 ... Jogurt śmietankowy |
![]() Jogurt , cena 1,00 PLN za 150 g/1 opak., 100 g=1,19 PLN. Jogurt |
![]() Mus, delikatna pianka , cena 3,00 PLN za 175 g/1 opak., 100 ... Mus, delikatna pianka |
![]() Creme Brulee , cena 4,00 PLN za 2 x 100 g/1 opak., 100 g=2,50 PLN. Creme Brulee |
![]() Owoce w czekoladzie , cena 7,00 PLN za 100 g/1 opak. Owoce w czekoladzie |
![]() Makaroniki , cena 12,00 PLN za 120 g/1 opak., 100 g=10,83 PLN. Makaroniki |
![]() Ptysie , cena 11,00 PLN za 450 g/1 opak., 1 kg=26,64 PLN. Ptysie |
![]() Słodki krem do smarowania , cena 5,00 PLN za 200 g/1 opak., ... Słodki krem do smarowania |
![]() Chipsy lub talarki warzywne , cena 4,00 PLN za 100 g/1 opak. Chipsy lub talarki |
![]() Ciasteczka wykwintne , cena 5,00 PLN za 100 g/1 opak. Ciasteczka wykwintne |