Lidl gazetka od 28.09.2015 - jeszcze więcej, jeszcze taniej!
W ofercie Lidla duże przeceny na wiele produktów spożywczych, m.in.: Pilos Masło extra 82%, Dulano Szynka szwarcwaldzka, Baresa Suszone pomidory, Pikok Kabanosy wieprzowe, Sondey Wafelki z
kremem mleczno-orzechowym, Batony czekoladowe, Tymbark Sok pomarańczowy, Tymbark Sok multiwitamina, Ocean Sea Filet z mintaja, Tarczyński Indyk pieczony, , Tarczyński Kiełbasa żywiecka, Bułka kajzerka, Pikok Gulasz angielski
Promocyjna gazetka Lidl
![]() Pilos Masło extra 82% , cena 3,00 PLN za 3x200 g, 1kg=13,33 ... Pilos Masło extra |
![]() Dulano Szynka szwarcwaldzka , cena 2,00 PLN za 2x100 g, 100g=3,00 ... Dulano Szynka szwarcwaldzka |
![]() Baresa Suszone pomidory , cena 2,00 PLN za 2x285g, 1kg=28,57 ... Baresa Suszone pomidory |
![]() Pikok Kabanosy wieprzowe , cena 2,00 PLN za 2x175 g, 1kg=28,57 ... Pikok Kabanosy wieprzowe |
![]() Sondey Wafelki z kremem mleczno-orzechowym , cena 5,00 PLN za ... Sondey Wafelki z kremem mleczko-orzechowym |
![]() Batony czekoladowe , cena 4,99 PLN za 5x50/5x47 g/1 opak., 100g=2,00/2,12 ... Batony czekoladowe |
![]() Tymbark Sok pomarańczowy , cena 3,79 PLN za 1L/1 opak. Tymbark Sok pomarańczowy |
![]() Tymbark Sok multiwitamina , cena 3,49 PLN za 1L/1 opak. Tymbark Sok multiwitamina |
![]() Ocean Sea Filet z mintaja , cena 2,00 PLN za 2x400 g, 1kg=12,50 ... Ocean Sea Filet z mintaja |
![]() Tarczyński Indyk pieczony , cena 7,99 PLN za 2x100 g, 100g=4,00 PLN. Tarczyński Indyk |
![]() Tarczyński Kiełbasa żywiecka , cena 4,99 PLN za 2x100g, 100g=2,50 ... Tarczyński Kiełbasa żywiecka |
![]() Bułka kajzerka , cena 10,00 PLN za 10x55g, 100g=3,64 PLN. - ... Bułka kajzerka |
![]() Pikok Gulasz angielski , cena 2,00 PLN za 2x300g, 1kg=13,33 ... Pikok Gulasz angielski |
![]() Pikok Kiełbasa żywiecka , cena 2,00 PLN za 2x286 g, 1kg=17,48 ... Pikok Kiełbasa żywiecka |
![]() Sierpc Ser królewski , cena 3,99 PLN za 150 g/ opak., 100g=2,66 ... Sierpc Ser królewski |
![]() Green Grocers Warzywa z masłem , cena 2,49 PLN za 400 g/1 opak., ... Green Grocers Warzywa |
![]() PILOS Serek wiejski , cena 3,00 PLN za 3x200g, 1kg=5,55 PLN. ... PILOS Serek wiejski |
![]() Green Grocer`s Mrożone owoce , cena 8,49 PLN za 750/1000g/1 ... Green Grocer`s Mrożone |
![]() Naturis Smoothie , cena 2,00 PLN za 2x250 ml, 1L=8,00 PLN. - ... Naturis Smoothie |
![]() Tastino Sezamki , cena 1,20 PLN za 81 g/1 opak., 100g=1,48 PLN. ... Tastino Sezamki |
![]() Lay`s Chipsy , cena 4,99 PLN za 285g/1 opak., 1kg=17,51 PLN. ... Lay`s Chipsy |
![]() Milbona Bio-jogurt , cena 4,00 PLN za 4x150 g, 1kg=6,67 PLN. ... Milbona Bio-jogurt |
![]() Olza Prince Polo , cena 1,19 PLN za 50 g/1 opak., 100g=2,38 PLN. Olza Prince Polo |
![]() Pilos Mleczna przerwa , cena 2,00 PLN za 2x112 g, 100g=2,23 ... Pilos Mleczna przerwa |
![]() Kubuś Waterrr , cena 2,29 PLN za 1.5L/1 opak., 1L=1,53 PLN. Kubuś Waterrr |
![]() Vitafit Sok jabłkowy 100% , cena 2,00 PLN za 2x1 L, 1L=1,50 ... Vitafit Sok jabłkowy |
![]() Ice Storm Cukierki na gardło , cena 3,99 PLN za 325g/1opak., ... Ice Storm Cukierki |
![]() Floralys Chusteczki higieniczne 4-warstwowe , cena 2,45 PLN ... Floralys Chusteczki |
![]() Sandom Worki na śmieci z taśmą , cena 2,00 PLN za 2x10 szt. ... Sandom Worki na śmieci |
![]() Oliwier Olej z oliwą z oliwek , cena 5,49 PLN za 1L/1 opak. Oliwier Olej z oliwą |
![]() McDonald`s Ketchup , cena 4,99 PLN za 860g/1 opak., 1kg=5,80 ... McDonald`s Ketchup |
![]() El Tequito Tortilla XXL , cena 7,99 PLN za 740g/1 opak., 1kg=10,80 ... El Tequito Tortilla |
![]() Trattoria Alfredo Pizza Margheritta , cena 3,00 PLN za 3x300g/1 ... Trattoria Alfredo |
![]() Nautica Filety z makreli w sosie pomidorowym , cena 3,00 PLN ... Nautica Filety z |
![]() Tołpyga, płat , cena 1,99 PLN za 100 g Tołpyga, płat |
![]() Małże , cena 19,99 PLN za 760/840 g/1 opak., 1kg=26,30/23,80 PLN. Małże |
![]() Królik tuszka , cena 19,99 PLN za 1 kg Królik tuszka |
![]() Baterie alkaliczne , cena 5,99 PLN za 8 szt./1 opak. Baterie alkaliczne |
![]() Barilla Makaron , cena 3,29 PLN za 500g/1 opak., 1kg=6,58 PLN. Barilla Makaron |
![]() Pilos Serek homogenizowany , cena 2,00 PLN za 2x400 g, 1kg=6,25 ... Pilos Serek homogenizowany |
![]() Baton czekoladowy , cena 5,99 PLN za 300g/1 opak., 1kg=19,97 PLN. Baton czekoladowy |
![]() Pikok Kiełbaski pieprzowe , cena 7,99 PLN za 400 g/1 opak., ... Pikok Kiełbaski |
![]() Danone Danio serek , cena 3,99 PLN za 4x140 g/ 1 opak., 1kg=7,13 PLN. Danone Danio serek |
![]() Mozarella , cena 3,00 PLN za 3x125 g, 1kg=13,33 PLN. - * cena ... Mozarella |
![]() W5 Tabletki do czyszczenia WC , cena 4,99 PLN za 16x25 g/1 opak., ... W5 Tabletki do czyszczenia |
![]() Pilos Kozie mleko , cena 2,00 PLN za 2x500 ml, 1L=6,00 PLN. Pilos Kozie mleko |
![]() Pilos Jogurt pitny , cena 2,00 PLN za 2x400 g, 1kg=3,75 PLN. ... Pilos Jogurt pitny |
![]() Łosoś wędzony , cena 2,00 PLN za 2x100 g, 100g=6,00 PLN. ... Łosoś wędzony |
![]() Barilla Sos do makaronu , cena 5,49 PLN za 400 g/1 opak., 1kg=13,73 ... Barilla Sos do makaronu |
![]() Teekanne Herbata , cena 2,99 PLN za 20 szt/1 opak. Teekanne Herbata |
![]() Tatra , cena 4,00 PLN za 4x500 ml, 1L=3,50 PLN. - * cena wyłącznie ... Tatra |
![]() Budweiser - od 01.10 , cena 5,00 PLN za 5x500 ml, 1L=4,00 PLN. ... Budweiser - od 01.10 |
![]() Pikok Salami naturalne lub paprykowe , cena 2,00 PLN za 2x100 ... Pikok Salami naturalne |
![]() Formil Płyn do prania , cena 24,99 PLN za 5l/1 opak., 1L=5,00 PLN. Formil Płyn do prania |
![]() Schweppes Napój gazowany , cena 3,79 PLN za 2.25L/1 opak., ... Schweppes Napój |
Forum: komentarze i opinie
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
555
-1 OR 2+14-14-1=0+0+0+1 --
-1 OR 2+804-804-1=0+0+0+1
-1" OR 2+437-437-1=0+0+0+1 --
555-1 OR 672=(SELECT 672 FROM PG_SLEEP(15))--
555-1) OR 188=(SELECT 188 FROM PG_SLEEP(15))--
555-1)) OR 813=(SELECT 813 FROM PG_SLEEP(15))--
555*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),15)
555*if(now()=sysdate(),sleep(15),0)
5550"XOR(555*if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR"Z
555
@@SsvmJ