Kasza, ryż, soczewica, jęcznień, manna Promocja do syta od 15 września 2014
Kasza manna, Ciecierzyca, Ryż parboiled, Ryż biały długoziarnisty, Ryz Basmati, Ryż biały długoziarnisty, Płatki jęczmienne lub żytnie, Makaron Spaghetti, Ryż jaśminowy,
Promocyjna gazetka Lidl
![]() Kasza jaglana , cena 2,39 PLN za 4x100 g, 1kg=5,98 PLN. - ... Kasza jaglana |
![]() Soczewica czerwona , cena 2,79 PLN za 400 g, 1kg=6,98 PLN. - ... Soczewica czerwona |
![]() Siemie lniane , cena 2,39 PLN za 400 g, 1kg=5,98 PLN. - Bogate ... Siemie lniane |
![]() Soczewica zielona , cena 3,19 PLN za 500 g, 1kg=6,38 PLN. - ... Soczewica zielona |
![]() Płatki owsiane , cena 1,59 PLN za 500 g, 1kg=3,18 PLN. - Delikatne ... Płatki owsiane |
![]() Ryż brązowy , cena 1,75 PLN za 4x100 g, 1kg=4,38 PLN. - Najmniej ... Ryż brązowy |
![]() Groch łuskany , cena 1,35 PLN za 500 g, 1kg=2,70 PLN. - Wyśmienity ... Groch łuskany |
![]() Kasza gryczana , cena 2,35 PLN za 4x100 g, 1kg=5,88 PLN. - ... Kasza gryczana |
![]() Kasza pęczak jęczmienny , cena 1,79 PLN za 1kg - Dzięki ... Kasza pęczak jęczmienny |
![]() Kasza jęczmienna wiejska , cena 1,59 PLN za 1kg - To pełnoziarnisty, ... Kasza jęczmienna |
![]() Kasza manna , cena 1,19 PLN za 500 g, 1kg=2,38 PLN. - Posiada ... Kasza manna |
![]() Ciecierzyca , cena 2,79 PLN za 400 g, 1kg=6,98 PLN. - Ciecierzyca ... Ciecierzyca |
![]() Ryż parboiled , cena 1,75 PLN za 4x100 g, 1kg=4,38 PLN. Ryż parboiled |
![]() Ryż biały długoziarnisty , cena 1,19 PLN za 400 g, 1kg=2,98 ... Ryż biały długoziarnisty |
![]() Ryz Basmati , cena 3,19 PLN za 500 g, 1kg=6,38 PLN. - Długoziarnisty ... Ryz Basmati |
![]() Ryż biały długoziarnisty , cena 2,38 PLN za 1 kg - Najpopularniejszy ... Ryż biały długoziarnisty |
![]() Płatki jęczmienne lub żytnie , cena 1,99 PLN za 400 g, 1kg=4,98 ... Płatki jęczmienne |
![]() Makaron Spaghetti , cena 2,39 PLN za 500 g, 1kg=4,78 PLN. - ... Makaron Spaghetti |
![]() Ryż jaśminowy , cena 3,19 PLN za 500 g, 1kg=6,38 PLN. - Nazwa ... Ryż jaśminowy |