LIDL Gazetka promocje od poniedziałku 4 marca 2013 - tydzień Amerykański artykuły spożywcze
Mieszanka orzechów, Kukurydza, Donaty, Musli z syropem klonowym, Płatki kukurydziane, Popcorn, Muffinki, Masło orzechowe, Żelki Jelly Beans, Minibrownies, Krewetki w panierce,
Promocyjna gazetka Lidl
![]() Pizza , cena 5,55 PLN za 450/460 g/1 opak. - Pyszne, puszyste ... Pizza |
![]() Ser do burgerów , cena 5,99 PLN za 300 g/1 opak. - Nie ma ... Ser do burgerów |
![]() Krewetki w panierce , cena 9,99 PLN za 230 g/1 opak. - Mięsiste ... Krewetki w panierce |
|||
![]() Chicken nuggets , cena 300,00 PLN za 7.49 - Pyszna, chrupiąca ... Chicken nuggets |
![]() Żeberka wieprzowe , cena 11,99 PLN za 500 g/1 opak. - Prosimy ... Żeberka wieprzowe |
![]() Chrupiąca prażona cebulka , cena 3,99 PLN za 150 g/1 opak. ... Chrupiąca prażona |
|||
![]() Filet z kurczaka , cena 11,99 PLN za 500 g/1 opak. - Kruche, ... Filet z kurczaka |
![]() Burger z soczystą wołowiną , cena 3,99 PLN za 190 g/1 opak. ... Burger z soczystą |
![]() Shake , cena 1,55 PLN za 200 ml/1 opak. Shake |
|||
![]() Bułki do hot-dogów , cena 3,99 PLN za 250 g/1 opak. - Lekkie, ... Bułki do hot-dogów |
![]() Hamburger , cena 9,99 PLN za 500 g/1 opak. Hamburger |
![]() Napój , cena 3,49 PLN za 1 L/1 opak. - O smaku żurawinowym ... Napój |
|||
![]() Mieszanka orzechów , cena 6,99 PLN za 200 g/1 opak. - Mieszanka ... Mieszanka orzechów |
![]() Kukurydza , cena 3,99 PLN za 600 g/1 opak. Kukurydza |
![]() Donaty , cena 1,29 PLN za 1 szt. - Oblane grubą warstwą ... Donaty |
|||
![]() Donaty , cena 1,29 PLN za 1 szt. - Donaty oblane grubą warstwą ... Donaty |
![]() Żelki Jelly Beans , cena 5,49 PLN za 250 g/1 opak. - Cukierki ... Żelki Jelly Beans |
![]() Minibrownies , cena 6,99 PLN za 240 g/1 opak. - Tradycyjne ... Minibrownies |
|||
![]() Ciastka country , cena 6,99 PLN za 200 g/1 opak. - Wypiekane ... Ciastka country |
![]() Jogurt amerykański , cena 1,55 PLN za 150 g/1 opak. - Rozpieść ... Jogurt amerykański |
![]() Musli z syropem klonowym , cena 7,99 PLN za 600 g/1 opak. - ... Musli z syropem |
|||
![]() Płatki kukurydziane , cena 6,99 PLN za 375 g/1 opak. - Dodaj ... Płatki kukurydziane |
![]() Popcorn , cena 4,49 PLN za 3x100 g/1 opak. - Chrupiący popcorn ... Popcorn |
![]() Muffinki , cena 4,44 PLN za 310/325/340 g/1 opak. - Pyszne ... Muffinki |
|||
![]() Masło orzechowe , cena 9,99 PLN za 454 g/1 opak. - Zawiera ... Masło orzechowe |
![]() Amerykańskie ciasto , cena 4,44 PLN za 290/340/550/560 g/1 ... Amerykańskie ciasto |
![]() Suszona żurawina , cena 7,99 PLN za 200 g/1 opak. - Całe, ... Suszona żurawina |
|||
![]() Lody , cena 7,99 PLN za 500 ml/1 opak. - Wyśmienite lody śmietankowe ... Lody |
![]() Chipsy ziemniaczane , cena 3,99 PLN za 200 g/1 opak. - Poczuj ... Chipsy ziemniaczane |
![]() Ciastka , cena 7,99 PLN za 300 g/1 opak. - Trzy rodzaje kruchych ... Ciastka |